Nákupem u nás podporujete převážně české a evropské výrobce.

O firmě

Společnost Novotný NOPO CB s.r.o. působí na trhu s ochrannými pracovními pomůckami již od roku 1993, od této doby se úspěšně rozrůstáme nejen v oblasti výroby a prodeje pracovních oděvů, ale také v oblasti prodeje pracovních pomůcek.

Jsme nezávislí. Nenavázali jsme spolupráci pouze s jedním dodavatel a nezaměřili se pouze na levný sortiment z asijských zemí.  V nabídce máme pro vás pečlivě vybrané zboží, dodávané prevážně od českých a evropských výrobců. Levné a méňě kvalitní zboží najdete u našich konkurencí plné regály. Proto je portfólium našich služeb a produktů nejširší nejen v Českých Budějovicích. Tam kde nabídka naší konkurence končí, naše stále pokračuje. Můžeme vám navíc nabídnout:

Monterky z Budějovic: Pracovní oděvy šité vlastní šicí dílnou. Materiál, barvy a provedení pracovních oděvů dle přání zákazníka. Prodloužené, zkrácené, nadrozměrné atypické rozměry jsou samozřejmostí.

Nadrozměrné velikosti: Rozšířili jsme sortiment o velikosti 4XL a 5XL a oblečeme i pořádný chlapy. V kaménné prodejně  najdete trička, polokošile, mikiny, vesty, bundy, pracovní oděvy, spodní prádlo. Obuv až do velikosti 50.

Náhradní plnění:  Jsme chráněná dílna. Zaměstnáváme osoby se ZPS a poskytujeme přímé náhradní plnění bez dalších přefakturací a přirážek.

Servis pracovních oděvů: Přenechte starost o vaše pracovní oděvy nám. Nejste smluvně vázáni žádnou písemnou smlouvu.

FAN: Odliš se a buď FAN. Naše nová privátní volnočasová značka od 2014. Kvalitní textil, decentní potisk a originální sortiment. To jsou základní znaky stále se rozrůstající značky.  

Zkracování oděvů: Zakoupené oděvy Vám zdarma zkrátíme a upravíme.

 

 

                         Přes 2177 výdejních míst po celé ČR v síti ZÁSILKOVNA .

 

 

ARDON®

Existuje efektivní způsob, jak zajistit ochranu zaměstnanců ve výrobních profesích, omezit rizika úrazu a poškození zdraví při jejich činnosti, a přitom zaměstnance vybavit pracovními ochrannými pomůckami, které budou pohodlné, funkční a moderní? Představujeme Vám optimální řešení. Je jím široká kolekce profesionálních výrobků prémiové značky ARDON® s vynikajícím poměrem kvality, funkčnosti, ceny a designu. Řada výrobků ARDON® zahrnuje všechny typy pracovních ochranných pomůcek, které jsou v současnosti používány v různých sférách výrobních činností: ochranné brýle, sluchátka, přílby, rukavice, respirátory, oděvy a obuv pro práci i volný čas.

 

 Věříme, že si vyberete z naší bohaté nabídky a zařadíte se mezi naše spokojené zákazníky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.