Nákupem u nás podporujete převážně české a evropské výrobce.

Vánoce 2020

Vážení zákazníci, děkujeme vám za projevenou důvěru v tomto roce a za každou vámi odeslanou objednávku. Pokud jste pod stromečkem našli cokoliv z naší nabídky a nesedí vám velikost nebo se netrefil Ježíšek do vašeho vkusu nezoufejte. Nepoškozené a nenošené zboží zakoupené v prosinci 2020 můžete bez problému vrátit do 15. ledna 2021.

Vrácení zboží: Zboží vracejte pokud možno v původním obalu (ikdyž je obal roztržen) a dovnitř přidejte daňový doklad. Pokud vám nejde stáhnout formulář pro vrácení zboží tak na daňový doklad napište číslo účtu pro vrácení finanční hotovosti a přiložte ho do balíku. Vše odešlete jakoukoliv přepravní společností (Zásilkovna, PPL, DPD aj.) na adresu naší firmy: Novotný NOPO CB s.r.o. Rudolfovská 290/135, České Budějovice, 37001. Finanční hotovost vám bude odeslána na bankovní účet do 7 dní. 

Výměna zboží: Zboží vracejte pokud možno v původním obalu (ikdyž je obal roztržen). Na daňový doklad napište požadavky na výměnu, přiložte ho do balíku a vše odešlete jakoukoliv přepravní společností (Zásilkovna, PPL, DPD aj.) na adresu naší firmy: Novotný NOPO CB s.r.o. Rudolfovská 290/135, České Budějovice, 37001. Při výměně zboží si poštovné k nám a poštovné od nás platí zákazník sám. Tuto službu zdarma zákazníkům zatím neposkytujeme.

                                                                 

V případě dalších dotazů nás kontaktujte na emailu novotny@nopocb.cz nebo telefonu 604 656 910

 

                              s pozdravem tým pracovníků firmy Novotný NOPO CB

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.