Vrácení a výměna zboží

Vážený zákazníku, v případě že potřebujete odstoupit od kupní smlouvy v zákonné lhůtě 14 dní od data dodání, použijte formulář níže.

Vrácení zboží

Záměrně nenabízíme vrácení či výměnu zboží zdarma. "Try before you buy" se v rámci fashion i outdoor e-commerce stalo standardem, který je ale často zneužíván. Jak uvádí deník Independent, 17% mužů a žen ve věku od 35 do 44 let přiznalo, že udělali nákup pouze kvůli fotce na instagram a zboží následně vrátili. Vratky zdarma generují velký objem zbytečně poslaných balíků, což zvyšuje emise CO2, spotřebu obalového materiálu na zásilky i přebalení produktů a také nadprodukci výrobků. Je nám jasné, že nakupování online s sebou nese komplikovaný proces výběru velikosti. Pokud se i přesto netrefíte, věc vám rádi vyměníme.

Vrátit lze zboží pouze čisté, nepoškozené a nenošené. Poškozený obal vrácení nevadí mimo rozbalení chemických filtrů k filtračním polomaskám.

Vrácené zboží nikdy neposílejte na dobírku. Takové balíčky nebudou e-shopem převzaty a vrátí se automaticky k odesílateli. Odstoupení od kupní smlouvy je  vaše svobodné rozhodnutí, a proto si za tuto službu musíte zaplatit poštovné sami. Vyjma případů, kdy se kupující s e-shopem dohodou jinak. 

V případě, že vrácené zboží nejeví známky poškození bude vám částka bezhotovostně poslána na bankoví účet do 14 dnů.