Servis pracovních oděvů

Servis pracovních oděvů

Chcete-li mít o starost méně, nabízíme Vám servis pracovních oděvů. Nebudeme Vám nutit na oko levný pronájem pracovních oděvů, který je výhodný samozřejmě jen pro jednu stranu, ale nabízíme Vám možnost servisovat i Vaše stávající pracovní oděvy. Neúčtujeme si nesmyslné poplatky za uložení prádla do skříňky, dopravu, manipulaci a drobné opravy. Dokonce nenutíme podepisovat žádné časově omezené smlouvy.

Již přes 10 let našim zákazníkům účtujeme jen skutečně vyprané a opravené oděvy. Mezi naše hlavní zákazníky patří řada autoservisů. Špinavé pracovní oděvy čistíme převážně chemicky. Špína se snadno rozpustí, odstraní a nehrozí sražení oděvu. Chemicky vyčistit si u nás můžete téměř vše na čem není cedulka: Chemicky nečistit.

 

 

          Výhody servisu pracovních oděvů od naší firmy:

  1. Posiluje image firmy. Pracovníci chodí ustrojeni.
  2. Prodlužuje se životnost oděvů. Kvůli poškozené části není třeba vyřazovat oděv.
  3. Odpadá starost s obnovou oděvů.  Veškeré oděvy jsou označeny datem výroby, jménem a velikostí.  V případě vyřazení starého oděvu je tento kus automaticky nahrazen novým.
  4. Kdykoliv můžete ukončit spolupráci. Nejste vázáni žádnou smlouvou.

 

Pro bližší informace nebo aktuální cenovou nabídku nás kontaktujte na emailu: novotny@nopocb.cz nebo na telefon 608 981 923