kariéra u nás

Staň se členem naší úspěšné a stále se rozvíjející firmy. Hledáme k nám kolegyně/kolegy na pozici:

Obsluha zákazníků na zkrácený úvazek: tvojí náplní práce bude obsluha zákazníků, připrava objednávek a jejich vyřizování. Starost o bezproblémový chod         obchodu. Pokud ovládáš práci s počítačem, chceš se naučit novým věcem nebo jenom hledáš změnu tak se nám ozvi. Pracujeme od pondělí do pátku 7 - 17 hodin a v sobotu 8 - 11:30 hodin.

Požadujeme: trestní bezúhonost, min. výúční list popř. maturitu, ochotu pracovat, příjemné vystupování, zkušenosti z obchodu vítány, ale nejsou podmínkou.

 

Švadlena: tvojí náplní práce bude šití pracovních oděvů, příprava střihů a látek ke střihům. Práce na plný úvazek. Pracujeme od pondělí do pátku na strojích starých 5 let

Požadujeme minimálně vyučení v oboru, praxi.

 

E-shopař/ka: Náš obchod stále roste tak pojď růst s ním. Naučíme tě mnoho nových věcí z oblasti marketingu, designu, CEO a obchodu. Baví tě práce s počítačem, nevadí ti kontakt s lidmi a umíš zabalit alespoň vánoční dárek? Přidej se k nám. Práce je vhodná i pro absloventy. Vše potřebné tě naučíme.

Tvojí náplní práce bude vyřizování objednávek, příprava a zabalení objednaného zboží, fakturace. Přidáváním nových produktů do e-shopu, administrace a editace. 

Nabízíme práci na plný úvazek v rozmezí 7 - 17 hodin od pondělí do pátku, práci v čistém prostředí a občasný home office.

 

 

Pro více informací nás kontaktujte do emailu nebo přímo na telefonu 608 981 923.